מלון קיבוץ לביא
הזמנות אונליין

חוויה במלון קיבוץ לביא

חופשה חלומית זה לא מה שרואים אלא מה שמרגישים!
לאיכות מקום הלינה ישנה השפעה רבה על מהלך החופשה, והיא יכולה לעשות את ההבדל בין סתם נופש בינוני שיישכח בדקות הראשונה שלאחר החזרה הביתה לבין חופשה מהסרטים, שהיא פשוט "וואו", ושתהפוך לזיכרון מתוק.

מבין כל פתרונות הלינה הרבים שמציע הגליל לנופשים באזור, הכוללים כפרי נופש, אכסניות, צימרים ודירות נופש, אין לנו ספק, שמלון לביא הוא בחירה מושלמת, שתשדרג את החופשה שלכם.

כל הסיבות להזמין חופשה במלון לביא:
במלון לביא תקבלו שירות מלונאי שלא יבייש את איכות השירות של המלונות המובילים ביותר ברמה בינלאומית. במסגרת השירות שלנו לא רק שתקבלו מענה לכל צורך ולכל דרישה באופן מיידי, אלא שגם תוכלו ליהנות מיחס חם, משפחתי ומחבק, כיאה לקיבוצניקיים אמיתיים בכל רמ”ח איבריהם.

מתוך רצון לפנק את האורחים שלנו ולאפשר להם להתחבר למקום, אנחנו מציעים סיור בקיבוץ לביא ללא תשלום. הסיור כולל את האתרים הבאים: מרחבי הקיבוץ, מפעל הרהיטים של הקיבוץ, בית הכנסת, חדר האוכל, המכבסה וחדר הילדים. זה הזמן להזכיר שקיבוץ לביא הוא קיבוץ שיתופי אמיתי, כמעט ללא הפרטות, כך שאגב החופשה שלכם תוכלו גם ליהנות מאווירה קיבוצית אותנטית ומיוחדת ולשמוע הסברים על מתכונת מגורים שנחשבת ייחודית ויוצאת דופן במציאות קפיטליסטית בת זמנינו.

מלון לביא הוא מלון כשר למהדרין, המאפשר לאורחיו ליהנות מחופשה כהלכה. המלון פועל בהשגחת הרב האזורי של הגליל התחתון, מתנהל על פי הנחיותיו ועומד בסטנדרט גבוה של כשרות. המשמעות היא, כי המלון מציע פתרון לינה נוח, ידידותי ומזמין גם עבור שומרי מסורת, דתיים וחרדיים.
בהמשך ישיר לאמור לעיל, על אף שרבים מהאורחים שלנו הם דתיים, מלון לביא הוא מרחב מאחד, שבו לכולם יש מקום ואליו כולם יכולים להרגיש שייכים. מבין אורחי המלון ניתן למנות גם תיירים ממדינות רבות, צליינים נוצריים וישראליים חילוניים, וצוות המלון הוא רב-לשוני וערוך לתת מענה באנגלית, איטלקית, גרמנית, צרפתית, ספרדית והולנדית.

אם אתם רוצים לחוות אווירה שבת חגיגית ומהודרת מצד אחד, אך גם ליהנות מניחוח קוסמופוליטי בינלאומי מצד שני- מלון לביא הוא המקום המושלם עבורכם!
המלון ממוקם בגליל התחתון ופותח דלת אל הנוף עוצר הנשימה של האזור. מדשאות מטופחות, מרחבים פתוחים וירוקים, פרחים, גנים לטייל בהם- כל אלה יהיו חלק בלתי נפרד מהחופשה שלכם, ויזרימו אליה שלווה, שקט ותחושה של רגיעה, כזו שרק הטבע במלוא הדרו יכול לספק.

החדרים שמציע מלון לביא הם מפנקים ואלגנטיים, הם פונים אל הנוף והם מעוצבים בסטייל, בקו מודרני ועל פי טרנדיים עיצוביים

אודות המלון

מלון לביא הוקם בשנת 1962, כמספר ביתנים ברחבי המשק. תוך זמן קצר הפך לבית מלון קטן.

היום במלון לביא 184 חדרים, כולל סויטות, חדרי דלוקס וחדרי גן, מסעדה מפוארת, לובי מרווח ואולמות בגדלים שונים (המצויידים בעזרים אורקוליים).

מלון לביא מאוייש ומתוחזק על ידי חברי הקיבוץ. תמצאו כאן שילוב של שירותי מלון ברמה גבוהה, אווירה קיבוצית ויחס אישי.

בקבוץ לביא משמרים מסורת עתיקת יומין של הכנסת אורחים – מימי הביניים ועד 1948 האתר נקרא לוביה. בתלמוד נזכר פונדקא דלביא, או דלוי (ירושלמי שקלים פ”ז, נ’, ע”ג ברכות ז’, י”א, ע”ג)
ממזרח לחורבה מצויים שרידי ח’אן לוביה, שהוקם כנראה בתקופה הממלוכית. הוא נבנה בסמוך לפונדק הקודם ששכן בצד הדרך הרומית החשובה עכו-טבריה-גדרה שאת שרידיו איתרו.
המלון שלנו מארח תיירים מהארץ ומחו”ל בהצטיינות ומחזיר את עטרת “פונדקא דלביא” ליושנה.

מלון לביא נמצא בעבורו של הקבוץ הדתי לביא, ומהווה חלק בלתי נפרד ממנו. קיבוץ לביא נוסד בשנת תש”ט (1949) ע"י חברי תנועת בני עקיבא מאנגליה.
הקבוץ נמצא בנחלתו ההיסטורית של שבט נפתלי בגליל המזרחי, סמוך למתלול אל בקעת הכינרת במרחק של 10 דקות נסיעה מטבריה, ובגובה 313 מ’ מעל פני הים.

 

"פונדקא דלביא"

מקור השם לביא הוא היישוב דְלובוּבְּיָא בימי המשנה והתלמוד, שבו שכן פונדק דלביא, על הדרך מטבריה לציפורי, ובקבוץ לביא משמרים מסורת עתיקת יומין של הכנסת אורחים.

בקרבת הקיבוץ מצויים שרידי ח’אן לוביה, שהוקם כנראה בתקופה הממלוכית. הוא נבנה אולי בסמוך לפונדק הקודם ששכן בצד הדרך הרומית החשובה עכו-טבריה-גדרה שאת שרידיו איתרו. המלון שלנו מארח תיירים מהארץ ומחו”ל בהצטיינות ומחזיר את עטרת “פונדקא דלביא” ליושנה.

מלון לביא נמצא בעבורו של הקבוץ הדתי לביא, ומהווה חלק בלתי נפרד ממנו. קיבוץ לביא נוסד בשנת תש”ט (1949) ע”י חברי תנועת בני עקיבא מאנגליה.

הקיבוץ נמצא בנחלתו ההיסטורית של שבט נפתלי בגליל המזרחי, סמוך למתלול אל בקעת הכינרת במרחק של 10 דקות נסיעה מטבריה, ובגובה 313 מ’ מעל פני הים.

מלון לביא הוקם בשנת 1962, כמספר ביתנים ברחבי המשק תוך זמן קצר הפך לבית מלון קטן. היום במלון לביא 184 חדרים, כולל סויטות, חדרי דלוקס וחדרי גן, מסעדה מפוארת, לובי מרווח ואולמות בגדלים שונים (המצויידים בעזרים אורקוליים).

מלון לביא מאוייש ומתוחזק על ידי חברי הקבוץ. תמצאו כאן שילוב של שירותי מלון ברמה גבוהה, אווירה קיבוצית ויחס אישי.

נגישות