מלון קיבוץ לביא
הזמנות אונליין

חוגגים שבת בר מצווה במלון לביא

רוצים שבת בר מצווה המשלבת נופש מפנק וכשר ?

יש לכם ההזדמנות לארגן שבת בר מצווה לבן, שבה אנו נדאג לכל, ולכם יישאר רק ליהנות מהאירוע ומהמחמאות שתקבלו בהמשך..

הבן עולה בקרוב מאוד למצוות. ההתרגשות עולה. אנו במלון קיבוץ לביא בטוחים שאתם טרודים מן הסתם בלא מעט, הכנות וסידורים לקראת היום הגדול. מעבר לארגון האירוע באולם, הטומן לא מעט פגישות ריצות והכנות, מה לגבי שבת בר מצווה בבית הכנסת? כאן, יש לכם הזדמנות נהדרת ליהנות מיום חגיגי, מרגש, ומפנק במיוחד, רק לכם למשפחה הקרובה, וכמובן לחברים הטובים באמת של בר המצווה. אין צורך לתכנן יותר מידי את פרטי האירוע. אתם בהחלט מוזמנים להשאיר את כל הסידורים לנו, ואנו נדאג לכל הנדרש והרבה מעבר.

הניסיון שהופך אירוע למרגש ומוצלח

צוות מלון קיבוץ לביא, בעל ידע וניסיון רב, ערוך תמידית לקבלתן של קבוצות גדולות בימי חול, שבתות ומועדים, וכמובן  גם לארגון אירועים חגיגיים מעין אלה. לאורך שנות ניסיונו הרב של צוות המלון, ישנה הבנה כיום שסדר יום מתוכנן באופן קפדני לכל אירוע, כמו גם יציקת תוכן איכותי, מהווים בין היתר את הסוד להצלחתו של אירוע חגיגי, כגון שבת חתן בר מצווה. לכן מלון קיבוץ לביא, על כל חדריו ומתקניו, ערוך ומוכן לארגן עבורכם שבת מהנה ומרגשת, שעליה, כך אנו בטוחים, עוד תזכו למחמאות ושבחים רבים בהמשך.

נציגי השירות של המלון, יהיו בקשר מתמשך עם המשפחה, החל מקביעת תאריך אירוע השבת חתן בר מצווה, וכמובן עד לסופו המוצלח. הם יהיו קשובים לכל שאלה ובקשה שתעלו, על מנת שהאירוע החגיגי שלכם יערך לשביעות רצונכם המלאה. תוכלו לתאם מולם את זמני תפילות השבת, וכמובן לתכנן יחד את התפריטים והכיבודים שיוגשו לכל האורחים. האירוע בבית הכנסת יהיה  תחת אחריותה של המשפחה, ויוקצה לה גם אזור משלה בחדר האוכל. אפילו סידור וחלוקת חדרי המלון עבור כל המוזמנים, יתבצע בתאום איתכם.

יצירת האירוע על פי טעמכם האישי

חשוב לנו מאוד לתכנן עבורכם את השבת בר מצווה באופן דקדקני, החל מארגון התפילות והארוחות, ועד לסוגי היינות, וסידורי הפרחים. כמובן שתוכלו לשנות ולהתאים כל אחד מהפרטים הללו לאופי האירוע שלכם ולסגנונו.

לפרטים נוספים אודות שבת בר מצווה במלון לביא, השאירו עכשיו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

הזמנת אירוע

צרו איתנו קשר 077-9975501 או מלאו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

עוד שמחות ואירועים בלביא

נגישות