מלון קיבוץ לביא
הזמנות אונליין

מחפשים מלונות לשבת חתן? אנו הכתובת שלכם..

מתכננים לארגן שבת חתן? זוהי ההזדמנות שלכם לארגן אירוע שכל הכנותיו עלינו וכל המחמאות, יגיעו אליכם. נשמע טוב?

יש לכם חתונה בקרוב. שיהיה בשעה טובה. אנו בטוחים שיש לכם המון פגישות ותיאומים של לפני החתונה, וגם לא מעט התרוצצויות, סידורים ומה לא. לארגן חתונה גדולה לכל המשפחה, הקרובים, והחברים, זו אף פעם לא משימה פשוטה, וישנם לא מעט דברים, ופרטים שחייבים לזכור ולהכין לקראת היום הגדול. ומה לגבי שבת חתן? כאן במלון לביא, יש לכם סוף סוף הזדמנות ליהנות מיום חגיגי מרגש, וכיפי במיוחד, לכם, למשפחה הקרובה, ולחברים הטובים באמת, מבלי לתכנן יותר מידי את פרטי האירוע. אין צורך לסדר, לתאם,  או לארגן. פשוט השאירו זאת לנו. אנו במלון קיבוץ לביא נדאג עבורכם לכל.

הניסיון שלנו, ההנאה שלכם..

צוות מלון קיבוץ לביא, בעל ידע וניסיון רב, בכל הקשור לאירוח קבוצות גדולות בימי חול ושבתות, וכן באירועים חגיגיים מעין אלה. בזכות ניסיוננו רב השנים, אנו יודעים, שסדר יום מתוכנן באופן קפדני, שאליו יצוק תוכן איכותי, הוא הסוד להצלחתם של אירועים מעין אלו, ולכן המלון, על כל חדריו ומתקניו, ערוך ומוכן עבור אירוח שבת חתן מהנה שעליו, כך אנו מאמינים, עוד ידובר רבות בהמשך.

למלון ישנם נציגים ייעודיים, שתפקידם להיות בקשר עם המשפחה, החל מקביעת תאריך האירוע, והם קשובים כמובן לכל שאלה ובקשה שיעלו בהמשך, על מנת שכל האירוע החגיגי שלכם יזרום לשביעות רצונכם המלאה. כך, תוכלו לתאם את זמני תפילות השבת, ולתכנן יחד את תפריטי הארוחות והכיבודים שיוגשו ביניהם. בית הכנסת יהיה באחריותה של המשפחה, וכן יוקצה לה אזור משלה בחדר האוכל, בהתאם כמובן לגודל הקבוצה ולתפוסת המלון. גם סידור חדרי המלון עבור האורחים, יבוצע בתאום איתכם בהתקרב מועד האירוע.

התאמת האירוע על פי טעמכם

חשוב לנו מאוד שתדעו, שהאירוע כולו מתוכנן באופן דקדקני ויסודי, ומבוסס על ניסיון רב שנים של צוות המלון, החל מארגון של התפילות והארוחות ועד לפרטי היינות, המפות, וכלה בסידורי הפרחים. יחד עם זאת, ניתן כמובן לשנות כל אחד מהפרטים הללו, ולהתאים אותם יחד אתכם לאופי האירוע שלכם וסגנונו.

למידע נוסף על שבת חתן במלון לביא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

הזמנת אירוע

צרו איתנו קשר 077-9975501 או מלאו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

עוד שמחות ואירועים בלביא

נגישות