מרכבות הירדן - אטרקציות באזור מלון קיבוץ לביא
אטרקציות משפחתיות בגליל התחתון

אטרקציות לכל המשפחה

הגליל התחתון מלא בשפע של כל טוב. מעיינות, נחלים וכנרת. נוף שופע ירוק וצהוב של קיץ, הרי הגולן באופק וערוצי הגליל הירוקים והעמקים הפוריים, המלאים בשדות חקלאיים, המעובדים בעמל רב ובאהבה. איזה כיף שקיבוץ לביא, ומלון לביא השוכן בשלווה בתוכו – נמצאים בדיוק כאן בגליל התחתון. הגליל התחתון שבאזור מלון לביא שופע באטרקציות משפחתיות משמחות לבב אנוש. הנה לפניכם שתי אטרקציות נהדרות שכאלה, קרוב קרוב למלון לביא.

פארק דרך העץ – שדמות דבורה – 16  ק"מ ממלון לביא
זהו פארק שעשועים ויצירה לילדים, שכולו על טהרת העץ. כאן בנוף המקסים של עמק יזרעאל, סמוך לכפר תבור ילמדו הילדים על הקשר ועל הגלגולים השונים בין העץ לאדם. אחרי סרטון מרתק, יכולים הילדים להיכנס למבוך עץ שמפעיל את כל החושים. בנגריה של פינוקיו מוזמנים הילדים להתנסות בהכנת צעצועים מעץ, כשהדגש כאן הוא שמותר ואפילו מומלץ לטעות – כי אם לא ננסה ונטעה, איך נלמד? את הצעצועים שהכינו, ייקחו הילדים איתם הביתה – למזכרת ולמשחק.

גם קרטינג פדלים לילדים יש בפארק דרך העץ וגם מיני גולף, ובריכת מים עם דגים שאפשר להשיט בה סירות שהילדים יוצרים, וגם מעגלי תיפוף… בקיצור, פארק שעשועים שמחבר את הילדים אל הטבע ואל העצים – במלוא מובן המילה.

מרכבות הירדן – דגניה – 23 ק"מ ממלון לביא
כאן בנוף המקסים בואכה כנרת, מחכים לכם טיולי "מרכבות" מלאים בשירי ארץ ישראל, ואפילו עם אתגרי ניווטים – באופן שמבטיח לגבש את כל המשפחה, עם הרבה יופי בעיניים והרבה הרבה צחוקים. אורי, שהקים את מרכבות הירדן, הוא דור שלישי לבני דגניה ההיסטוריים. המרכבות התחילו כאן לפני 20 שנה, באופן המכיר למטיילים את העמק הנפלא בצירוף של שירי ארץ ישראל טובים וישנים, המתאימים לכל פינה מוצלת בה עוצרים להתרענן. כיום, החליפו את הסוסים רכבים ירוקים, עם גג מעוגל ו"מרכבתי". גם הסוסים יחכו לכם בתוך החווה עצמה, וישמחו לשאת אתכם מרחק קצר על גבם, בתמורה לגזר או תפוח מתוק וטוב.

מתקיים פה גם חריש בשדה וחליבת עיזים – אליהם מוזמנים המשתתפים והמשתתפות, ולא אחת אפשר לבנות כאן רפסודות קטנות מקנים, ולהשיטם על אמת המים, או לייצר מהקנים חלילים, ולנגן בהם עם הרוח הטובה.