טבריה
בילוי מים בכנרת – לכל המשפחה

בילוי מים לכל המשפחה

12 ק"מ בלבד ממלון לביא – והכנרת כבר פרושה לפניכם, מציעה לכם את כל האטרקציות הנפלאות שלה. בימות הקיץ החמים אין טוב יותר ממי הכנרת הנפלאים והשקטים – רוב שעות היממה, פרט לשעות 14:00 עד 17:00, שאז אפשר לראות את המפרשים הרבים הממלאים את הכנרת לאורכה ולרוחבה, דבר המוסיף עוד נופך של יופי לכנרת היפה גם כך. הכנרת מאפשרת בילוי משפחתי מלא חוויות שיחרטו אצל כל בני המשפחה עמוק בלב, לעוד שנים רבות של אהבה וקרובה. אז, רכזנו עבורכם כמה רעיונות לדברים שאפשר לעשות בכנרת הכחולה והיפה.

 • טבילה בכנרת
  הכנרת מציעה שפע חופים לטבול בהם. מי הכנרת נעימים, והטבילה בהם מאפשרת פרט להתרעננות מהחום הקיצי שמסביב, חיבור להרי הגולן והצמחייה הטבעית שנותרה בחופי כנרת רבים. בחלק מהחופים ישנה הפרדה לציבור הדתי. למשל, החוף הנפרד הדתי טבריה – מול קברו של רבי מאיר בעל הנס. חוף מהדרין בטבריה לגברים / חוף באר מרים  לנשים – ליד רחוב דרך הגדוד בטבריה.
 • ספורט ימי
  שפע פעילויות ספורט ימי מוצעות בכנרת. למשל, סקי מים עם סירת מרוץ שמושכת אתכם. סקי בננה ענקית. אפשר גם לשכור סירת פדלים או קייקים זוגיים. יש גם אבובים גדולים או קטנים שאפשר לשכור, וגם לעמוד ולשוט על הסאפ, שכמעט והחליף את החסקה המיתולוגי. או לשוט ברוגע על ספינה גדולה שיוצאת מחופים שונים לאורך הכנרת. בקיצור, אפשרויות רבות לספורט ימי בכנרת – למי שאוהב אדרנלין גבוה בשייט מהיר, וגם למי שמעדיף את השקט והרוגע בהתרחקות לאמצע האגם המתוק.
 • פארקי מים
  בכנרת ישנם מספר פארקי מים מושקעים ונהדרים, הכוללים מגלשות אתגריות לילדים הגדולים, וגם למבוגרים שנשארו ילדים ברוחם. בריכות שעשועים כיפיות לקטנים וגם לקטנטנים. מזרקות מים, שמשיות ומדשאות לרוב, ועוד הפתעות מהפתעות שונות.
  והרי הרשימה של פארקי המים של הכנרת:

  • אקווה כיף – ביציאה הדרומית מטבריה
  • לונה גל – חוף גולן (בחלקה המזרחי של הכנרת)
  • חוף גיא – ליד שדרות אליעזר קפלן בטבריה
  • חוף צמח – (סגור בעונת 2018)

צוות מלון לביא מאחל לכם בילוי רטוב ומרענן בכנרת!