בריכת ילדים
חווית הקיץ במלון לביא

חוויות קיץ

מלון לביא היה תמיד מהמובילים שבמלונות הציבור הדתי והחרדי בארץ. הקיץ, בנוסף לכל הפינוקים שמציע המלון לאורך כל השנה – ארגנו לכל המשפחה שלל חוויות; שיאפשרו לילדים להיות עסוקים, ולמבוגרים להיות מאושרים – ככה שכולם ביחד מרוויחים.

מתנפחים ומשחקי חשיבה, הופעות וסדנאות יצירה

  • הפנינג מתנפחים לילדים ולהורים – הילדים מוזמנים לקפוץ על המתנפחים הצבעוניים שבמתחם המלון; להוציא אנרגיה, לעשות סלטות משולשות באוויר, לצלול בתוך בריכות כדורים, לטפס על קירות, להתגלש במגלשות, לזחול דרך מנהרות – בקיצור לנתב את כל האנרגיות שלהם לפעילות ספורטיבית מיטיבה עבור כולם; הן עבור הילדים והן עבור ההורים שיכולים בינתיים להרים רגל על רגל… ולנוח.
  • הפנינג משחקי חשיבה לכל המשפחה עם חברת פלונטר – חברת פלונטר הבינה שבעידן שבו הילדים "תקועים" זמן רב מול מסכים – ישנו צורך לחזק מיומנויות של חשיבה ויצירה – דווקא מתוך הצד החברתי שלהם. וזה בדיוק מה שתפגשו בהפנינג של משחקי החשיבה במלון לביא. כל המשפחה מוזמנת להשתתף במשחקים יצירתיים וחשיבתיים – שיבקשו מכם "לצאת מהקופסא", ולהתגבש בעבודת צוות משפחתית וטובה.
  • סדנאות ומופעים – מוזמנים לשבת במרחב נוח ומזמין, וליהנות ממגוון מופעים שיעלו חיוך וצחוק אצל כולם – מבוגרים וילדים כאחד. בין השאר יתארחו אצלנו באוגוסט "האחים סולומון". כמו-כן, סדנאות יצירה שונות יעסיקו את הילדים, ומבטיחות גם הנאה למבוגרים הצעירים ברוחם.

בריכה וג'ימבורי, מתקני ספורט וטיולים וגם ביקור באורווה וברפת

  • בריכת השחייה של מלון לביא וקיבוץ לביא מזמינה את כולם – ילדים ומבוגרים להיכנס פנימה – להתרענן מהחום של הקיץ, וליהנות מזמן משפחתי רטוב ונעים. (הבריכה פתוחה בשעות נפרדות לנשים ולגברים ובשעות נפרדות למשפחות).
  • חדר משחקים וג'ימבורי ממתין לכם במלון לביא לזמן הנאה מובטח ובטוח לקטנטנים. כאן במקום המרופד במזרנים מוזמנים הקטנים לקפוץ ולדלג בבטחה, כאשר ההורים יושבים בנחת על ספה מרווחת, ומביטים בעיניהם הקורנות מאושר של הילדים.
  • מתקני ספורט ושעשועים ברחבי קיבוץ לביא מזמינים את המבוגרים לשמור על כושר ואת הילדים לטפס, להתגלש, להתנדנד – וכל מה שאוהבים לעשות בגן שעשועים… כי הרי כל ההורים יודעים שבלי גן שעשועים… פשוט אי אפשר!
  • ביקור באורווה ובחליבה ברפת – אחת האטרקציות שאנחנו מציעים בקיבוץ היא ההכרות עם אורחות הקיבוץ, שהיא בין השאר החיבור לחיות המשק. לפיכך, מזמין אתכם הקיבוץ לצעוד אל האורווה ולהביט, ואולי גם ללטף את הסוסים האציליים. כמו-כן, אפשר להגיע בשעות הרלוונטיות לרפת, ושם לראות את תהליך החליבה המרתק.
  • טיול משפחתי בין שבילי הקיבוץ – הביקור שלכם במלון לביא לא יהיה מושלם ללא טיול משפחתי בין

שבילי הקיבוץ, שיאפשר לכם הצצה אל חיי הקיבוץ, וגם אל הנופים המרהיבים שמסביב; נופי הגליל התחתון הקסומים, שקיבוץ לביא גאה להיות חלק מהם.