חוף כנרת
חופי כנרת – חופים לציבור הדתי

חופשה במלון לביא, בין אם כחופשה משפחתית אינטימית, או כחלק משבת חתן או בר/בת מצווה מציעה לכם קפיצה לבריכה המחוממת כל ימות השנה של מלון לביא. ואל חשש, בקיץ הברכה מותאמת לטמפרטורות שבחוץ… ישנה כאן גם בריכה מקסימה לפעוטות ואפילו סאונה יבשה להרגיע בה את כל הגוף.

אך מי שירצה לטבול גם במים אחרים, כאלה שנמצאים בטבע ממש – מוזמן לקפוץ אל הכנרת. הכנרת לא רק שנשקפת מאזור קיבוץ לביא, אלא שהיא נמצאת גם במרחק נסיעה קצר ממש. למעשה, העיר טבריה על חופיה הנפלאים נמצאת כ-13 ק"מ בלבד מקיבוץ לביא. אמנם, בכנרת עצמה ישנם חופים רבים, אולם בעיר טבריה עצמה ישנם גם מספר חופים המותאמים במיוחד לציבור הדתי, ובהם רחצה נפרדת לנשים ולגברים.

החוף הנפרד הדתי טבריה
חוף זה ממוקם כ-300 מטרים אחרי חמי טבריה, ממש מול קבר רבי מאיר בעל הנס. מה שמיוחד בחוף הזה הוא למעשה שני חופים נפרדים הפועלים במקביל; כך שכל המשפחה יכולה להגיע ביחד, ורק להתפצל בכניסה למים. החוף מטופח ונקי, גדול ומרווח. תמצאו בו כסאות נוח וגם קיוסק כשר למהדרין. כמו-כן, במקום ישנם שירותים ומקלחות נקיים ומסודרים, וכמובן שירותי הצלה. הוא פועל בימים ראשון עד חמישי בין 9:00 ל-17:00, ולאחר מכן, ניתן להשכירו לקבוצות. הכניסה היא בעלות של 25 ₪.

חוף מהדרין בטבריה – לגברים
ביציאה הצפונית מטבריה, בסמוך לרח' דרך גדוד ברק ממוקם החוף לגברים בלבד. הוא פתוח בכל ימות השנה עד שקיעת החמה, ומחיר הכניסה הוא: 20 ₪. מהמקום אפשר לשכור גם קייקים, ולצאת לשייט חביב במימי הכנרת הנעימים.

חוף באר מרים – לנשים
חוף זה ממוקם בצמוד לחוף מהדרין לגברים. כאן החוף מסודר יותר ויש בו שירותים ומקלחות מסודרים, קיוסק למהדרין, כיסאות נוח, וגם מכאן ניתן לשכור קייקים ופעילויות ימיות נוספות. המחירים והשעות כמו בחוף לגברים.

בין החוף לגברים והחוף לנשים – קיימת רצועת חוף, המיועדת למשפחה כולה – ובה ניתן לשבת בצוותא. כשהכניסה למים מתאפשרת אך ורק מהחופים הנפרדים.

מלון לביא מאחל לכם טבילה נעימה ומרעננת בכנרת!