חנוכייה דולקת
חופשת חנוכה במלון לביא VS חופשת חנוכה בדרום

נכון, הרבה מאוד אנשים בוחרים לרדת דרומה בחנוכה. אין ספק שמבחינת מזג האוויר הדרום יותר אטרקטיבי בחנוכה, אבל שנייה, עצרו רגע, לפני שגם אתם מזמינים מקום באחד מבתי המלון הדרומיים, בואו תראו מה יש למלון לביא להציע לכם. ננסה לשכנע אתכם לחשב מסלול מחדש ולבחור בחופשת חנוכה גלילית.

חופשה באווירה קיבוצית

האמת שזו מומחיות…לדעת לשלב תחושה של אווירה קיבוצית יחד עם אירוח ברמה גבוהה.

אנחנו, במלון לביא, מצאנו את השילוב המושלם הזה שיגרום לכם למצוא את השלווה הקיבוצית וליהנות מתנאי אירוח מושלמים.

בבוקר, לאחר שתתעוררו לקול ציוץ הציפורים, תוכלו לבחור בין טיול בוקר נינוח בין שבילי הקיבוץ ורוכבי האופניים, לבין ריצה קלה בשדות הקיבוץ. רעבים אחרי הפעילות?
בחדר האוכל של המלון תוכלו ליהנות מארוחת בוקר משובחת שכל אחד מבני המשפחה ימצא בה את שאהבה נפשו, או בעצם קיבתו 🙂

ואז, מה שיפה אצלנו זה שאנחנו ערוכים לכל מזג אוויר. אם נעים בחוץ ונפלתם על יום יפה, תוכלו לצאת לטייל בשלל מסלולים גליליים ירוקים. נשמח להמליץ לכם על הטיול שהכי מתאים לכם: מיטיבי לכת או מיטיבי שבת.

ואם זכיתם לגשמי ברכה אז הכנו עבורכם מגוון רחב של פעילויות שמתאימות לכל הגילאים. מה למשל? סדנת קרקס ולהטוטים, סדנאות יצירה, שזירת פרחים, סרטים, משחקי מחשב ולימים נעימים יותר- סיור ספארי עם ג'יפים ברחבי הגליל.

וגם עליכם ההורים חשבנו, ותוכלו ליהנות מהרצאתו המרתקת של אברהם סיני, לוחם חיזבאללה שהתגייר, מהופעתו של גולן אזולאי ומשירתם המרגשת של פרחי ירושלים.

אנחנו עוד לא פגשנו ילדים שלא מתלהבים מהפרות ברפת ומתהליך החליבה. לפעמים לא נעים לנו מההורים שרוצים לנוח והילדים מחליטים שהם רוצים להגיע גם לחליבת הלילה כי לא הספיקה להם חוויית חליבת הבוקר. הקטע הוא, שבסוף, גם ההורים נהנים מכך, לא פחות מהילדים. הכי נחמד זה שלפעמים הילדים בשוק לגלות שהחלב מגיע מהפרה ולא מהסופר.

למשפחות האתגריות יותר אנו מציעים חוויה של רכיבה על סוסים. בכל זאת, הגעתם לקיבוץ, לא?!

בכל זאת חנוכה….

מלון לביא מאפשר לאורחיו 3 תפילות ביום, ארוחות בכשרות מהדרין, שיעורים בבית המדרש של הקיבוץ, שימוש בספרייה התורנית והרצאות. בחנוכה תוכלו ליהנות מכל זאת, ועוד כמובן מטקס הדלקת נרות חגיגי מידי ערב עם כל הפינוקים המאפיינים את חנוכה, חג השמן…ונספר לכם שהשפית שלנו, אלינור, מתמחה בהכנת ספינג'ים. רק אומרים 🙂

הגליל בימים גשומים

ואם בכל זאת ייפתחו בחנוכה ארובות השמיים ואתם תרצו לצאת החוצה וליהנות מכל הטוב שהגליל מציע לכם, נשמח להמליץ לכם על מגוון אטרקציות אשר מתאימות גם לימים גשומים. כמו מוזיאון המרציפן בכפר תבור או סדנת השוקולד גליתא בדגניה ועוד ועוד.

בשורה התחתונה, חופשת חנוכה במלון לביא בגליל, מתאימה לכל המשפחה ולכל סגנון של משפחה, מאוהבי הטיולים והאטרקציות ועד למעדיפים שלווה ונחת ומיצוי מקסימלי של כל הטוב שהמלון מציע.

אז אם השתכנעתם לוותר על הנסיעה דרומה, מוזמנים להגיע אלינו. לא תצטערו….מבטיחים!