גונגל כיף תמונה של קוף על חבל
כיף לילדים – בג'ונגל כיף

בקיבוץ בית זרע השקט, שטובל בתוך עמק הירדן, במרחק של כ-26 ק"מ ממלון לביא – ישנו מקום שהוא גן עדן לחיות ולילדים גם יחד. במקום הזה פוגשים הילדים חיות מיוחדות, המהלכות להן בחופשיות בין שבילי הג'ונגל, חגות מעל הראשים, ושוחות להנאתן באגמים הקטנים והמטופחים. ובזמן שהילדים מלטפים ולומדים על החיות, או מקפצים להם על המתנפחים – יכולים ההורים להשתתף בהנאה גם הם, או לשבת בנחת במזנון.

חיות הג'ונגל
ישנם גני חיות רבים בארץ, בהם בדרך כלל מסתכלים הילדים על החיות הנמצאות בכלובים, המדמים את שטחי המחיה המקוריים שלהם. אולם, כאן בג'ונגל כיף מטיילים המבקרים בין החיות. למשל, אפשר להלך בשביל ליד צב ענק שזוחל באיטיות רבה. אפשר גם ללטף ארנבים וחוטמנים מתוקים. אפשר לקפץ על הסלעים יחד עם היעלים. או לשבת ברוגע על דשא ירוק ליד אגם קטן, ולהביט בעופות המים השטים להם בשלוות עולמים.

את הדורבנים אנו לא מציעים ללטף, אף כי הם חביבים – בגלל שהקוצים אולי יעשו קצת פחות טוב ליד המלטפת; אולם, קופי הסנאי זה כבר עניין אחר לגמרי. זהו קוף קטן באורך של כ-30 ס"מ, עם זנב באורך דומה. הקופים הללו חביבים כל כך, שבמהלך ביקורכם במתחם שלהם – ישמח בוודאי לפחות אחד מהם לשבת על הכתף שלכם, אם רק תרשו לו. הקופים עדינים ואוהבים אנשים, ובעיקר אנשים קטנים וחביבים, שפרץ הצחוק שלהם נשמע למרחוק, לנוכח הדגדוג הקל של קוף סנאי שמנסה לשבת להם על הראש.

מתנפחים והרבה אנרגיה
במתחם של ג'ונגל כיף, אשר בקיבוץ בית זרע ישנו גם מתחם מתנפחים, שבו הילדים מוזמנים להשיל את נעליהם מעל רגליהם, ולקפוץ ולקפוץ ולקפוץ. ובדרך חזרה למלון לביא מובטחת להם שינה מרגיע במיוחד, ולכם המבוגרים אולי תתאפשר אפילו איזו שיחה של מבוגרים בדרך הגלילית היפה.