לשוט על מי כנרת
לשוט על מי כנרת

אחת החוויות שמציעה הכנרת היא שייט על מימיה הרגועים. יש בחוויית השייט חיבור ממקום אחר למים. התחושה המדהימה של מים הסובבים אתכם מכל עבר – רק כחול, כחול, כחול. ומעבר למים הכחולים והרוגעים -הרים של גולן מצד אחד, הרי הגליל מצד שני ובנייניה של העיר טבריה, הגולשים להם מטה-מטה כמו טובלים רגליהם ומתרעננים במי הכנרת. ישנן כמה חברות, המציעות שייט בכנרת. הנה כמה מהן.

לידו כנרת
לידו כנרת היא חברת שייט וותיקה, המחזיקה את ה"ספינות" שלה במזח על הטיילת של העיר טבריה, כ-13 ק"מ ממלון לביא. חברת לידו מציעה הצטרפות לשייט של יחידים המגיעים אל הרציף, ועולים על הספינה בשעות קבועות מראש (ביום ובערב). או ארגון מסיבות סגורות על הים – חוויה מרגשת עבור בעלי השמחה וגם האורחים.

שייט כנרת
שייט כנרת היא חברה וותיקה, המשרתת את נופשי הכנרת נאמנה כבר יותר מ-60 שנה. החברה התחילה את דרכה בקיבוץ עין גב; אך כיום, יש לחברת שייט בכנרת 5 ספינות, הפזורות להן בכל נמלי הכנרת. החברה מציעה הצטרפות לשייט בשעות קבועות, או הזמנת אירועים. כמו-כן, החברה מציעה לכם להפוך לדייגים ליום אחד, או ע"י הצטרפות לדייגים מקצועיים וצפייה בעבודתם המרתקת בימה, או בדיג עצמי בלב האגם, על סירת דייגים… חוויה מדהימה.

שייט גלילי בכנרת
מחוף גינוסר אשר על שפת כנרת, במרחק של 27 ק"מ ממלון לביא יוצאות סירות מדופנות בעץ עם פרגולה נעימה, הנותנת את צילה לזוגות רומנטיים לאור שקיעה, או לקבוצה אינטימית וקטנה של עד 12 אנשים. תוך כדי השייט אפשר לקפוץ למים, לעצור לדוג, או סתם להתרגע בתוך כל השקט הכחול והרוגע, ולהתחבר אל האין סוף.