מלון קיבוץ לביא
הזמנות אונליין

מה באזור

המיקום הגיאוגרפי המיוחד
קיבוץ לביא ממוקם באחת מהפינות הקסומות ביותר של ארץ ישראל; בגליל התחתון, בגובה של כ-300 מ'. הגובה של הקיבוץ מאפשר מבט פנורמי על הסביבה. מכאן תוכלו להשקיף אל הרי הגליל הנרחבים, הירוקים והשופעים. המיקום המיוחד של הקיבוץ, בחלק המזרחי של הגליל התחתון, מהווה גם התמזגות שבין הירוק של הגליל, לבין האדמה ההופכת בזלתית יותר ויותר, ככל שמתקרבים אל רמת הגולן. מהקיבוץ תוכלו להציץ גם אל הכינרת הכחולה והיפה שלנו.

פינות החמד של קיבוץ לביא
סיור בקיבוץ לביא, יפגיש אתכם גם עם הנוף הגלילי היפיפה שעוטף את הקיבוץ מכל עבר, וגם עם פינות החמד הרבות של הקיבוץ המטופח. תוכלו ליהנות כאן מהליכה נעימה על השבילים של הקיבוץ, בין המדשאות הרחבות, בין העצים הרבים והמגוונים שמקשטים ונותנים מצילם ומפריים לחברי הקיבוץ ולאורחיו. תפגשו כאן גם גשר, העובר מעל בריכת מים, המשמיעים צליל זרימה רכה ודגי נוי בתוכה. השביל ההיקפי של הקיבוץ יוביל אתכם למבט רחב על השדות שמסביב, ולפי העונה ישתנה גם צבעם, בכל פעם יפה ואחר: צהוב, או ירוק, או אדמה חומה וחרושה הממתינה לגשם, או צבע שהוא בין לבין, כשהטבע עוד לא החליט אם חם או קר.

פינות חמד נוספות בקיבוץ לביא:

  • חליבה בקיבוץ – כדי להיות חלק אמתי מחיי הקיבוץ, אנו מזמינים אתכם לסור אל הרפת, ולהתבונן בפרות החולבות, ובזמן המתאים בשנה גם בעגלים הרכים והמתוקים. תוכלו גם לצפות בשעות הרלוונטיות בתהליך החליבה.
  • רכיבה על סוסים – בקיבוץ לביא תוכלו ליהנות גם מרכיבה חווייתית על סוסים. אין צורך בניסיון קודם ברכיבה. בין אם מדובר ברכיבה בתוך החווה עצמה, ובין אם מדובר ברכיבה בת מספר שעות בנופים הקסומים שמסביב – הרי שהרכיבה מותאמת ליכולות המשתתפים, ומתקיימת עם מדריכים מנוסים ומקצועיים.
  • בית מדרש בקיבוץ
    קיבוץ לביא גאה בבית המדרש שלו, ומזמין את אורחי מלון לביא להצטרף בשמחה לשיעורים המתקיימים בו, או לשבת וללמוד עם הספרים מהספרייה התורנית העשירה הנמצאת בבית המדרש המרווח והנוח.

יציאה לטיולים באזור
מיקומו של קיבוץ לביא מאפשר יציאה נוחה לטיולים רבים ומגוונים בסביבה. מכאן תוכלו להגיע בקלות להר תבור, ומשם להמשיך לטיולים בעמק יזרעאל. או אולי לטיול בארבל הנושק לכנרת, ולרחצה באחד מחופיו הנעימים של האגם היפיפה. אין ספור נחלים ומעיינות ממתינים לכם בנחת במרחק קצר מהקיבוץ.  גם מירון והרשב"י לא רחוקים מקיבוץ לביא, והעיר טבריה העתיקה על שפע הצדיקים הקבורים בה. גם ציפורי עם הפסיפס העתיק שלה קרובה כל כך לקיבוץ לביא, ועוד אתרים ארכיאולוגים רבים, שבהם התגלו יישובים יהודיים מתקופת התלמוד, בתי כנסת, מקוואות ועוד. אז, כל שנותר לכם הוא רק לבחור מתוך שפע הסיורים והטיולים באזור.

נגישות