מלון קיבוץ לביא
הזמנות אונליין

פעילויות המלון לילדים

כולם יודעים שכשהילדים מוצאים לעצמם תעסוקה כיפית, אז גם ההורים יכולים לנוח קצת ולהירגע. מגיע לכם – אתם בחופש! ומגיע גם לילדים המתוקים, כמובן. אז הנה כמה פעילויות כיפיות לילדים – שישמחו את כל המשפחה.

 • עולם הילד
  זהו מתחם סגור צבעוני ושמח, עם רצפה רכה ונעימה, שילדים יכולים לרוץ, ליפול ולקום בו בבטחה. באולם ימצאו הילדים "נדנדות" לקטנטנים..משחקי ג'ימבורי בתים קטנים להיכנס אליהם, מגלשות לקטנטנים. שולחנות וכיסאות חמודים לשבת עליהם. קוביות גדולות וקטנות, כריות ועוד ועוד משחקים שילדים מאוד אוהבים.
 • מתקני שעשועים
  איזה ילד לא רוצה ללכת לגן המשחקים מתישהו במהלך היום? אז, בקרבת המלון תוכלו למצוא גן משחקים נעים עם נדנדות ומגלשות לגילאים השונים. ערסלים ו"מכוניות" ומקפצות לקטנטנים, וחול לבנות בו ארמונות. גשרים בין בתי עץ ו"מתקני כושר" לקטנים. והכול מוקף בנוף הירוק של קיבוץ לביא, עם הנוף המהמם של הגליל העוטף מכל עבר.
 • פגישה עם בעלי החיים של המשק
  בקיבוץ לביא גדלות להן פרות וגם סוסים. ההורים מוזמנים בשמחה לעשות טיול קיבוצי נינוח עם הילדים, ולהתקרב אל הפרות ברפת ואל הסוסים באורווה. אולי ללטף, אולי רק להביט; בכל אופן, אין ספק שתהא זו חוויה מרנינה לילדים הנרגשים.
 • סדנאות לילדים, הופעות, קוסמים ואמנים – בעונה
  בתקופות שמלון לביא הומה בילדים מאושרים, הם מוזמנים לסדנאות שונות ומשתנות, וגם להופעות מלאות שמחה. לפעמים באים אלינו למלון לביא קוסמים, שילדים תמיד אוהבים, ולפעמים שלל אמנים אחרים, שממלאים את המלון בצחוק הילדים וגם בחיוך רחב של המבוגרים. כי בואו ונודה באמת, הרי בכולנו יש ילד או ילדה קטנים – שאוהבים אמנים וקוסמים.
 • שירותי שמרטפות
  למעוניינים ניתן להזמין בקבלה (מראש ובתשלום) שמרטפית חביבה שתלווה את ילדיכם בפעילויות שלו, ותשחרר אתכם לקצת זמן איכות משלכם.

**בחודשי הקיץ מועדון הילדים פתוח בשעות 10:00-17:00**

צרו איתנו קשר

צרו איתנו קשר 077-9975501 או מלאו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

עוד במלון קיבוץ לביא

נגישות